ההשקה שסוגרת את 2018 בסטייל – Globe Trotter בפיטרו הכט

ההשקה שסוגרת את 2018 בסטייל – Globe Trotter בפיטרו הכט

מילאנו החסירה נשימה באפריל האחרון כאשר מרסל וונדרס, מגדולי המעצבים הפועלים כיום, חבר לבית היוקרה הצרפתי הנודע Roche Bobois paris ויחד הם הציגו את החזון העכשווי שלהם – קולקציית גלובל טרוטר  Globe Trotter  .

וונדרס יצר עולם מופלא בהשראת האחים מונגולפייר – ממציאי הכדור הפורח. זוהי קולקציה נועזת, צבעונית ומסקרנת שנוצרה כמחווה להרפתקנים הגדולים של המאה שעברה, לחוויות שצברו במסעותיהם יחד עם החפצים האקזוטיים והרוח הקוסמופוליטית שגילו ברחבי העולם.

לירון בלומנר ומיכאל אזולאי
מימין לשמאל- אילן פיבקו, יעקב ברג מנכל פיטרו, לירון בלומנר, רחל פליק ממשפחת הבעלים של פיטרו
השקה בסטייל

הרוח השורה בכל פריט בקולקציה היא של חופש והשראה, תוך שהיא חוגגת את הסגנון האייקוני שמזוהה עם וונדרס. "הקולקציה הזאת חוגגת את ההתחקות אחר הלא נודע, אשר רבים מאתנו חולמים לעשות יום אחד" מסביר וונדרס. "נסיעות הן חוויה מחוללת שינוי וזוהי התחושה שניסינו ללכוד כאן: לאצור את אוצרות העולם בפריט אחד".

מרסל וונדרס 3
מרסל וונדרס

פיטרו הכט, המייצגת בישראל את המותג Roche Bobois paris, מגישה את הקולקציה הנודעת לקהל הישראלי

ביום שלישי ה-4.12 התקיים אירוע השקת הקולקציה באירוע נוצץ במיוחד בבית פיטרו הכט. האירוע בניצוחה של סמנכ״לית השיווק החדשה בפיטרו הכט, לירון בלומנר, שאב אליו את צמרת עולם העיצוב הישראלי – אילן פיבקו, מארק טופולסקי, מיכאל אזולאי, עודד לביא, תהילה שלף, ורד רוזן ואדריכלים ומעצבים נוספים, שבאו לחזות בקולקציה המדוברת ביותר בעולם העיצוב הישראלי.

הקולקציה נמכרת עכשיו במהדורה מוגבלת במיוחד.

אוצרות העולם בפריט אחד

להשיג בבית פיטרו הכט, מדינת היהודים 60, הרצליה פיתוח.

אולי תאהבו גם

מעוניינים לשמוע מאיתנו עוד?

הכניסו כתובת דוא"ל והרשמו לניוזלטר שלנו